GladorBanner klubu Exit Chmelnice

Banner MetalGate.cz

Banner Metal4U.cz

Banner ModraVopice.eu

Banner FobiaZine.net

Logo Rocklina.cz

Nahlašování akcí v žánrech Rock, Metal, Core, Punk

Předmět zprávy:
Text zprávy:
Pokud očekáváte odpověď na Vaši zprávu, nezapomeňte do textu připsat e-mailovou adresu

Testovací obrázek s náhodnými znaky

Z bezpečnostních důvodů opište znaky z tohoto obrázku
(číslice nebo velká a malá písmena)


Novou akci lze nahlásit přímo tímto formulářem nebo prostřednictvím emailu akceZavinacrocklina.cz. Při nahlášení touto cestou je doporučeno uvést co nejvíce z následujících údajů: datum konání, čas začátku a konce, místo konání, vystupující kapely, název akce (je-li nějaký), žánry vystupujících kapel, vstupné, web nebo email pořadatele. Nezbytné údaje pro zařazení do databáze jsou datum začátku, vystupující kapely, alespoň jeden žánr, který se na akci vyskytuje, a zdroj, kde lze informace o konané akci ověřit. U nahlášení akce touto cestou však není stoprocentně zaručeno okamžité zařazení do databáze.

Další cestou je nahlášení akce přímo do databáze Rocklina.cz. Nahlašovat akce touto cestou je možné za kapelu, klub nebo produkci.

Pokud je vaše kapela, klub nebo produkce již v číselníku Roklina.cz, stačí se zaregistrovat a na email rocklinaZavinacrocklina.cz zaslat svůj uživatelský login a název příslušné kapely, klubu či produkce. Pokud pro odeslání použijete volbu Připomínky, nezapomeňte připsat do zprávy svojí mailovou adresu na které bude možné získat případné další informace.

Pokud vaše kapela, klub nebo produkce ještě v číselníku Roklina.cz není, je potřeba zaslat kromě výše uvedeného alespoň základní údaje pro přidání objektu do číselníku. U kapely je to žánr, u klubu a produkce adresa nebo webové stránky či profil.

Uživatel: Anonym  Přihlásit
//
//